Autoryzowany dystrybutor drzwi

LEIHO to autoryzowany dystrybutor drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, stalowych, drewnianych, inwestycyjnych oraz wewnątrzlokalowych.
Jednak oprócz drzwi znajdziecie u nas Państwo okna w tym: TotalGlas, drewno aluminiowe, drewniane, PCV i aluminiowe.
Oprócz okien i drzwi, oferujemy także bramy garażowe, które wykonane są z najtrwalszych materiałów. Oferujemy drzwi do łazienek, sypialni, pokoi oraz kuchni, a także drzwi zewnętrzne.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu drzwi do swojego domu?

Oczywistą kwestią jest dopasowanie drzwi pod względem estetycznym do pomieszczeń, jakie znajdują się w naszym domu. Jeśli wykańczamy go w stylu góralskim lub tradycyjnym, fajnie byłoby dobrać drzwi drewniane z lekkim uszlachetnieniem folkowym. Jeśli zaś nasze wnętrza to dominujący nowoczesny styl warto zdecydować się na drzwi stalowe.

Kolejna kwestia, na jaką należy zwrócić uwagę to gwarancja producenta. Składa się na nią jakość wykonania oraz materiał, z jakiego zostały wykonane. Drzwi, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie dobieramy tak, aby jakość była najwyższa – zarówno ta wykonania drzwi, jak i materiału z jakiego są wykonane.

Dystrybucja drzwi to nasze zadanie, jednak nasza misja brzmi: zadowolony klient, to nasz cel. Chcemy, aby byli Państwo zadowoleni z zakupów u nas. LEIHO dystrybutor drzwi – zapraszamy do zakupów.