Dystrybutor drzwi wewnętrznych

Drzwi wewnętrzne oddzielają poszczególne pomieszczenia w naszych domach, dają prywatność domownikom i schronienie. Jednak drzwi wewnętrzne dają także walory estetyczne: dzięki swoim wzorom czy materiałowi są bardzo ładną ozdobą mieszkania. Drzwi powinny być przede wszystkim solidnie wykonane, oznacza to, że zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiału i dzięki temu dają gwarancję jakości.

Do poszczególnych pomieszczeń drzwi mają różne cechy i zastosowania: drzwi do łazienki będą miały specjalne otwory na dole, drzwi do kotłowni czy pomieszczenia gospodarczego mogą być wyposażone w otwór dla pupila.

Dystrybutor drzwi wewnętrznych LEIHO – stawiamy na jakość i gwarancje drzwi wewnętrznych, które dystrybuujemy. Każde z nich wykonane jes z wysokiej jakości materiałów, co jednocześnie daje gwarancje jakości oraz tego, że wybrane przez Państwa drzwi długo posłużą w domach. To, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru drzwi to materiał z jakiego są zrobione oraz gwarancja. Drzwi oferowane przez nas mają wiele lat gwarancji, ponieważ dobieramy produkty tak, aby jak najlepiej spełniały Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się ze pozostałą ofertą naszej firmy. Oprócz drzwi dystrybuujemy okna (TotalGlass, drewno aluminiowe, drewniane, PCV, aluminiowe), drzwi stalowe, drzwi drewniane, drzwi inwestycyjne, drzwi wewnątrzlokalowe oraz bramy garażowe.