Hurtownia drzwi

Trudno jest sobie wyobrazić budynek bez stolarki drzwiowej lub okiennej – elementy te pełnią bowiem istotną rolę. W zależności od wybranego modelu – drzwi zewnętrzne bądź wewnętrzne – ich charakter może nieco się od siebie różnić.

Maksymalna ochrona i bezpieczeństwo

Najważniejszą funkcją drzwi wejściowych jest ochrona domowników oraz ich dobytku przed wszelkim niebezpieczeństwem – np. w formie nieproszonych gości. Posiadając odpowiednio dobrane drzwi, nie powinniśmy się martwić tego typu zagrożeniami. Jako polska hurtownia drzwi gwarantujemy naszym Klientom otrzymanie produktu, w którym zastosowane zabezpieczenia uniemożliwią wystąpienie jakichkolwiek nieprzyjemności w przyszłości.

Warto wspomnieć również o szczelności, bowiem wysokiej klasy drzwi stanowią barierę przed hałasem napływającym z zewnątrz, jak i muszą być odporne na przedostawanie się kurzu do wnętrza budynku. Funkcja ta sprawdza się również w przypadku uniemożliwienia napływu chłodnego powietrza z zewnątrz oraz wydostawania się ciepła z wewnątrz.

Mocna oraz solidna konstrukcja nie jest podatna na działanie czynników zewnętrznych. Niesprzyjające warunki atmosferyczne – silny wiatr, deszcz, mocny grad lub śnieg – w żaden sposób nie wpływają na produkty przez nas oferowane.

Funkcjonalny produkt o estetycznym wykończeniu

Oczywiście posiadamy również szeroki wachlarz drzwi wewnętrznych dopasowanych do każdego typu wnętrz – niezależnie od stylu, w jakim są one urządzone.

 

Hurtownia drzwi

LEIHO to stolarka drzwiowa wykonana z wysokiej jakości materiałów. Każdego dnia dbamy o dostarczanie produktów o estetycznym wyglądzie oraz oryginalnym designie.